O nás

Vítame Vás na našej stránke, vo svete dekoračných 3D prvkov, ktoré ponúkajú najmodernejšie riešenia na dekoráciu steny a priestoru!

Keď túžite po niečom inom, ako sú tapetované steny... Alebo keď chcete trocha alebo VEĽMI vystúpiť z atmosféry priemerných, nudných maľovaných stien. ... Keď chcete vytvoriť jedinečné prostredie vo vašom domove alebo na pracovisku... Keď chcete očariť svojich zákazníkov… ste na dobrom mieste. Pomôžeme vám.

Na úvod najdôležitejšia informácia: náš produkt je vyrobený zo 100% ekologicky šetrného materiálu. Ide o zmes z vlákien bambusu a cukrovej trstiny, ktorá je veľmi ľahká a neobsahuje žiadne chemikálie, a vďaka bambusu je zároveň veľmi pevná a trvácna. Panely sa ľahko pripevňujú na stenu, môžeme s nimi pracovať aj spôsobom „Urob si sám!“. V zahraničí v mnohých krajinách je výrobok kategorizovaný ako DIY (Do It Yourself ).

3D STENOVÉ PANELY A SVETOVÝ TREND

Dekoračný 3D stenový panel je globálnym produktom. Inovatívny americký nápad v spojení s tradične uznávanou schopnosťou talianskych návrhárov vytvárať nové štýly, vďaka výhradnému právu našej spoločnosti Vlux s.r.o  na dovoz tohto produktu, po 45 krajinách sveta konečne je k dispozícii aj v srdci strednej Európy, na Slovensku ako nový produkt v ponuke prvkov na dekoráciu steny. Objavením 3D stenového panelu na trhu sme svedkami začiatku novej, vzrušujúcej éry. Tento jemný a ľahký, ale zároveň veľmi silný prvok na obkladanie steny je veľmi trendovým spôsobom vyjadrenia atmosféry a štýlu interiéru. K jeho veľkej popularite vo svete okrem ekologického materiálu panelu a šetrnej výrobnej technológie vo významnej miere prispela aj trvácnosť a mimoriadne estetický vzhľad. Šesťčlenný tím talianskych návrhárov vdýchol do panelov jemnosť a originalitu, aby v konečnej podobe tieto panely boli nielen dekoráciou steny: aby vyžarovali život, energiu, harmóniu, aby dávali pocit slobody nielen stenám, ale rovnako aj priestoru a ľuďom, ktorí v tomto priestore žijú.

3d stenový dekor ponúka veľmi kreatívne a výhodné riešenie k oživeniu stien.

Nech je cieľom dekorácia steny na pracovisku, doma, v obchode, či oživenie reštaurácie, hotela, zábavného interiéru alebo iného spoločenského priestoru, s našim výrobkom môžete dosiahnuť efektné a jedinečné, individuálne riešenie. Môžete vytvárať rôzne štýly od výrazných stien vzbudzujúcich hlboký dojem až po diskrétnu eleganciu a bohaté detaily, ku každému štýlu ponúkame panely k realizácii krajších interiérov. Estetika životných priestorov je pre nás viac, než dekorácia. Je esenciálnou potrebou dobrého duševného stavu a príjemného pocitu.